rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

YOU MOVED ME, KURT [klainebow-ness]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Devon Costell

Vardas : Ku-Urtė
Pranešimų skaičius : 123
Male Grupuotė : Dumbldoro kariauna

RašytiTemos pavadinimas: YOU MOVED ME, KURT [klainebow-ness]   Tr. 04 27, 2011 12:31 pm

Turėdama nors kiek savigarbos iš kart pranešu:

SLASH! A lot! Get back, if you don't want to destroy your childhood with these pictures, fics or smth!

O dabar nėra jokios baimės man pranešt, kad KLAINEBOW-NESS klubas oficialiai atidarytas!
*confetti*

Vardas : Ku-Urtė
Pranešimų skaičius : 123
Male Grupuotė : Dumbldoro kariauna

RašytiTemos pavadinimas: Re: YOU MOVED ME, KURT [klainebow-ness]   Kv. 04 28, 2011 1:51 pm

If you love somebody, let them go.

Tai galbūt tinkamiausia frazė apibūdinti tai, kas vyko aštuonioliktoje serijoje tarp mūsų mylimųjų giesmininkų. Kartais norisi pasakyti tiek daug, tačiau gerklę ir balso stygas užspaudžia keistas gniužulas. Kartais jis neišnyksta. Vos pradedu šnekėti apie Kurto ir Bleino santykius šiuo metu, pastarasis gerklėje užaugęs gniužulas priverčia mane apsiašaroti. Aš nežinau, ką šitie du maži jauni beprotėliai man padarė. Aš ir anksčiau esu susižavėjusi meilės istorijomis iš įvairių serialų ar kino filmų, tačiau KLAINE pakeitė mano gyvenimą amžiams. Kaip, manau, ir dar daugelio žmonių. Prisiminus, koks perversmas įvyko internetiniuose portaluose "tumblr"; "deviantArt" ar "blogspot" po to, kai į gLee įsiliejo Daltono akademija, rodos joks kitas nutikimas neapvertė paauglių proto aukštyn kojom. Taip, aš ir anksčiau pritariau gėjų teisėms, tačiau jie man nebuvo tokie svarbūs negu dabar, kai į mano gyvenimą įžengė šitie paukštukai. "I'm never saying goodbye to you." Stipri frazė. Ir, tiesą sakant, ji tobulai užbaigia Klaine trilogiją. Visus šiuos nuostabiausius santykius, kokius kada nors esu mačiusi, galima sutalpinti vos į tris citatas: "Don't they get together at the end?"; "I've been looking for you forever"; "I'm never saying goodbye to you". Iš pradžių, pamačius šį atsisveikinimo performance`ą, norėjau, kad jo finale būtų dar vienas meilės kupinas Klaine Kiss, dar kitaip vadinamas tiesiog Kliss. Tačiau žiūrėdama visą sceną ir išvydus tą stiprų, tiek skausmo ir tiek meilės savyje sukaupusį apkabinimą, gailėjausi galvodama kitaip. Kartais, tokios akimirkos yra daug brangesnės už tuščius bučinius. Kurto atsisveikinimo su Daltono "Warblers"ais niekada nelaukiau. Na, aš tikrai džiaugiausi, jog jis vėl sugrįžo į McKinlio vidurinę, į senuosius namus, tačiau tas skausmas, jog Kurtas ir Bleinas, po tokio nuostabaus nutikimo prieš regionines, turi atsiskirti/išsiskirti. Vos gavusi garso takelį, aš pasileidau būtent "Somewhere only we know" visu garsu ir ši daina mane lydėjo visur: namie, mokykloj ar laisvu laiku. Tai paskutinė daina, kurią Giesmininkai atlieka šiame seriale. Gosh, tai buvo kažkas tokio, ko man niekaip nepavyktų apibūdinti. Taip pat, kaip ir Klaine. Žodžiai negali to aprašyti, jų santykiai yra VISKAS. Ir aš labai džiaugiuosi žinodama, jog net ir po "persikraustymo", judviejų santykiai nenutrūks ir jie amžinai liks mylėti vienas kita. Share your love under the Klainebow!
If they return, they were always yours. If they don't, they never were.

YOU MOVED ME, KURT [klainebow-ness]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Similar topics

-
» Kurt Sejitas ir Šura/Kurt Seyit ve ?ura