rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

BORN THIS WAY, BABE! [description]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Devon Costell

Vardas : Ku-Urtė
Pranešimų skaičius : 123
Male Grupuotė : Dumbldoro kariauna

RašytiTemos pavadinimas: BORN THIS WAY, BABE! [description]   Tr. 04 27, 2011 11:53 am

Pagrindinė informacija:
Vardas, pavardė: Urtė Morta Marija Čiurlytė
Gimimo data, amžius: 1994.03.02 (17m.)
Gyvenamoji vieta: Rokiškis.
Pravardės: Ku-Urtė, Kurtsie, Klainebow`škinas, DKrizininkė, Starkid, etc.
Trys dabartinės obsesijos "aukščiau visko": gLee, Darren Criss, Klaine.
Labas rytas/diena/vakaras visiems šito gana atmestinai parašyto aprašymo skaitytojai. Kaip jau skaitėt anksčiau, esu Urtė. Ir man labai malonu susipažint.
Mokausi 3-ioje haš klasėje ir visai nenoriu užbaigt mokslų, nes su choro vadove naujai atradom "gLee" dainas ir nenustojam naudoti jų mokyklos chore. OSOM!
Didžiausia obsesija - GLEE. Apie serialą išgirdau prieš ~6 mėnesius. Kaip nebūtų keista - dėl DCriss`o kaltės. Pažinojau jį dar prieš serialą (tuo esu labai patenkinta) ir sužinojus apie jo vaidmenį (o dar gayguy(!!!)) pastarajame veikale labai susidomėjau. Nesigailėjau. Nuo dabar šitas serialas tapo pačiu pačiausiu serialu istorijoje (pralenkęs net obsesiją for "HOUSE, MD", ko nepavyko jokiems kitiems šedevrams). Favorite character? KURT! Favorite canon? KLAINE! (pagaliau this is CANNON!) Favorite fandom? DAVIDES!
Esu mergina, kovojanti už taiką pasaulyje. Vegetarė, palaikanti gyvūnų, gėjų teises. Šokanti/dainuojanti aktorė.
Myliu teatrą labiau už viską pasaulyje, ir nežadu jo mesti. Dievinu miuziklus, be jų negali tverti. Šios akimirkos favoritas - A Very Potter Musical su pačiu Darren Criss.
Kuo ilgiau žiūriu, tuo dažniau pastebiu, kad ji turi labai daug panašumų su mėgstamiausiu savo personažu - Kurt Hummel. Tad apie jautrų charakterį geriau nešnekėsiu XD
Klauskit, jei ko norit paklaust.
Nepamirškit:
COURAGE.

BORN THIS WAY, BABE! [description]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11